Dit blogartikel vormt een **kritische beschouwing** op de huidige wereldorde, waarbij de auteur felle kritiek uiter op **fascisme, racisme en machtsmisbruik**. Centraal staat de onthulling van een **invloedrijk netwerk** rondom Jeffrey Epstein, waarin miljardairs en politici worden beschuldigd van ernstige misdaden zoals kindermisbruik en geopolitieke manipulatie. De tekst legt een verband tussen **historisch kolonialisme** en hedendaagse conflicten, met specifieke aandacht voor de situatie in Israël en de schaduwkanten van het westerse kapitalisme. Daarnaast verweeft de schrijver persoonlijke anekdotes over **ADHD, sportprestaties en culturele evenementen** om de maatschappelijke teloorgang te contrasteren met het dagelijks leven. Door middel van prikkelende vragen wordt de lezer uitgedaagd om na te denken over **onafhankelijke journalistiek** en de morele verantwoordelijkheid van individuen. Uiteindelijk pleit het relaas voor een menselijker wereldbeeld waarin **verdraagzaamheid** en rechtvaardigheid zegevieren boven de zelfzuchtige belangen van de elite.
Dit stuk is ook verkrijgbaar als samenvatting in de vorm van een podcast:
https://buff.ly/DQNDcAl (Nederlands)
https://buff.ly/1oGcQy8 (English)
======================================
De mens is de enige diersoort die lijntjes op een kaart trekt en zegt: "Dit is van mij en dat is van jou. Totdat ik het afpak."
Op verschillende plekken op de wereldkaart zie je duidelijk waar Britten willekeurig lijnen hebben getrokken om rijker en machtiger te worden. Toegejuicht door domrechts volk.
Domrechtse lieden zijn mensen die roepen dat zij tegen immigranten zijn. Behalve als het witte immigranten zijn die in Israël komen wonen. Hét voorbeeldland voor racisten opent juist de grenzen. Je moet toch wàt, als je per ongeluk tienduizenden goedkope arbeidskrachten hebt vermoord.
"Israël rekruteert tienduizenden werknemers uit Azië."
Ehud Barak, de oud-premier van Israël, sprak met Epstein en Poetin over zijn angst dat de omvolking van Palestina niet zou slagen als niet nog veel meer Russen zich zouden converteren tot het Judaïsme en zich als keurige, witte zionisten zouden vestigen in Israël. Miljonairs Thomas Pritzker, Woody Allen en David Blaine knikten instemmend: "Ja, we moeten die Arabieren wegvagen.", losjes samengevat en vertaald.
Bent u voor of tegen 'Umvolkung' en maakt het bij uw keuze uit wat de huidskleur is van het volk dat het andere verdringt?
==========================================
Over links gesproken: ja, dat ben ik maar voor verdieping staat er ook een aantal in mijn stukjes. Heb daar wat moeite voor genomen dus stel het op prijs als u de moeite neemt er op te klikken om de betreffende artikelen, onderzoeken en filmpjes te bekijken.
Heeft u na het lezen van dit blogstuk iets geleerd, wat gelachen of heeft het u aan het denken gezet, overweegt u dan een donatie voor de tijd en moeite die ik er in steek.
Meer lezen? Mijn boeken
================================
Maandag begon de dag goed. Met meerdere lachsalvo's terwijl ik het nieuws las. Over de Superbowl, het wereldkampioenschap American Football. Waar uitsluitend Amerikaanse teams aan meedoen zodat er altijd een Amerikaans team wereldkampioen wordt. Zodat Amerikanen altijd trots kunnen roepen dat Amerika de allerbeste is 'want altijd wordt een Amerikaans team wereldkampioen American Football!'.
Omdat de Superbowl-pauzevoorstelling werd verzorgd door een meneer met een donkere huidskleur die óók nog eens in een in de VS veelgesproken taal zong, moesten racisten vreselijk huilen 'want Bad Bunny is geen Amerikaan en ik kan hem niet eens verstaan!'
Wat racisten niet (willen) weten is dat 43 miljoen Amerikanen Spaans spreken. Dankzij Spaanse immigranten die hen indertijd met veel geweld hun eigen 'cultuur' kwamen opdringen. Waarna Engelse immigranten hetzelfde deden. Terwijl voor het kolonialisme honderden stammen in relatieve vrede samenleefden en hun diverse eigen talen spraken. Helaas is er door omvolking weinig over van de oorspronkelijke talen en culturen van Noord- en Zuid-Amerika.
Benito Antonio Martínez Ocasio (Bad Bunny is zijn artiestennaam. Niet zijn echte naam) komt uit Puerto Rico. Dat ligt in de Verenigde Staten van Amerika. Maar dat terzijde want dat weten wappies niet. Laat staan dat zij iets weten over de (slavernij-)geschiedenis van Puerto Rico.
Om iedereen te laten weten dat zij racisten zijn en anti-immigranten, gaven de weduwe van Charlie Kirk en dochter van Zweeds/Libanees/Syrische immigranten, Erika Frantzve, een eigen feestje in de pauze van de Superbowl. Omdat de leden van opperras superslim zijn, vergaten zij uitzendrechten aan te vragen. Daarom was hun pathetische feestje niet live te zien via X, maar alleen via YouTube. Met als hoofdgast Kid Rock.
Omdat zij niet voldoende kaartjes konden verkopen om de zaal maar voor de helft te vullen, plaatste Turning Point USA een advertentie waarin zij mensen $200 dollar boden om te komen opdagen. Plus een t-shirt van Kid Rock. Misschien hadden zij daar niet mee moeten dreigen en was dat de reden waarom er alsnog weinig publiek zat.
De uitspraak van Robert James Ritchie (Kid Rock. Maar wie iemands later gekozen naam gebruikt is woke): "Waarom wachten tot deze meisjes 18 zijn? Zodra er haar op zit...", vinden 'echte Amerikanen' bijzonder grappig.
In zijn 'liedjes' zitten meerdere van dat soort teksten. Daarom vinden Amerikaanse 'patriotten' hem een 'real American!'
'Echt Amerikaans!' is dat je huilt omdat een getinte meneer zingt en je niet weet hoe de afstandsbediening van je tv werkt. Terwijl het je geen barst interesseert dat jarenlang honderden kinderen zijn misbruikt, ondermeer door de man die je bewust koos als je president.
Een bewuste keuze was het deze dag om samen met mijn zoon een filiaal van een Zweeds woonwarenhuis te bezoeken.
Net zo makkelijk te vinden als een IKEA-meubel in het magazijn, zijn de wandaden van 'het meest morele leger ter wereld'. Het zijn namelijk de Israëlische soldaten zèlf die die trots documenteren. Waarbij zij zichzelf lachend met nazi's vergelijken. Het is niet netjes om de stormtroepen van een fascistisch bewind nazi's te noemen maar als zij dat zelf doen, dan mag dat, vind ik.
In de VS is het niet veel beter dan in Israël: ook daar bestaat onafhankelijke journalistiek nauwelijks nog. Typerend voor een fascistisch regime is het (mond)dood maken van journalisten. In het kader daarvan kocht miljardair en zakenpartner van ene Jeffrey Epstein. Jeff Bezos, de toonaangevende krant The Washington Post. Zo konden zijn opdrachtgevers de meningen sturen van miljoenen Amerikanen. Onlangs ontsloeg de oprichter van Amazon een derde van alle medewerker van The Washington Post. Vooral buitenlandcorrespondenten mochten ander werk zoeken. In plaats van van onafhankelijke journalisten ter plaatse, krijgen veel Amerikanen hun nieuws over bijvoorbeeld Rusland/Oekraïne voortaan rechtstreeks uit het Kremlin.
Wat vindt u ervan dat miljardairs gewoon media kunnen kopen en vervolgens de meningen van miljoenen burgers kunnen sturen zoals hun opdrachtgevers dat wensen?
Mogen van u journalisten schrijven dat Jake Paul een racistische kl00tzak is, of moeten zij schrijven dat de verloofde van schaatster Jutta Leerdam een aardige jongen is die per ongeluk uitspraken deed die als racistisch kunnen worden opgevat?
Nadat naar buiten kwam dat haar liefje iedereen met een donkere huidsdkleur wil laten deporteren, sloot Jutta Leerdam zich af van de media. En won goud op de 1000m. "Ja mag iemand niet kwalijk nemen wat hun partner zegt of doet, hoor!" Zeker wel. Eva Braun wist heel goed wat haar liefje Adolf deed en steunde hem doelbewust.
Als een (liefdes- of zaken)partner of een goede vriend(in) iets doet wat zeer kwalijk is, neemt u dan afstand van die persoon of vindt u het allemaal prima zo lang die persoon maar aardig is voor u persoonlijk?
Omdat ik om mijn persoonlijke gezondheid moest denken en last had van mijn ogen, keel en neus, ging ik niet naar de Loge deze avond maar vroeg naar bed.
Dinsdag las ik dat Prins Charles zich zorgen maakt over Andrew Edward Mountbatten-Windsor, in relatie tot de Pedo-Files. Of dat is omdat Charles III zich bekommert om het zieleheil van zijn broer of bang is dat uitkomt dat hij zelf op Epstein's feestjes was, laat ik in het midden.
Net als veel anderen vroeg ook ik mij af: waar waren de ouders van al die kindslachtoffers van Epstein en diens zakenvrienden? Het antwoord is verontrustend: ouders die hun kinderen uitlenen of verkopen aan monsters als Epstein zijn niet de beste ouders.
Epstein en zijn vrienden zijn zó machtig dat miljoenen geloven dat witte mensen allemaal nette mensen zijn. Vooral als zij rijk zijn en zich christen noemen. Terwijl verreweg de meeste daders van kindermisbruik 'blank' zijn, zich christen noemen en vaker niet dan wel vermogend.
Recent voorbeeld is de 79-jarige Jacques Leveugle. De Fransman kon decennialang zijn gang gaan en verkrachtte minstens 89 kinderen. En vermoordde twee mensen, waaronder zijn moeder.
"Jeetje, verspreid over decennia 89 kinderen verkrachten? Hoe kon Jacques Leveugle zo lang zijn gang blijven gaan?" Dankzij hetzelfde 'juridisch systeem' waardoor ex-chirurg Joël Le Scouarnec ruim 300 kinderen kon verkrachten.
Helaas zal er niets veranderen en zullen kinderverkrachters hun gang kunnen blijven gaan zo lang soortgenoten hoge machtsposities hebben. Mannen als Trump's Minister van Handel, Howard Lutnick. Machtige mannen die mensen die vragen naar hun banden met Epstein gewoon uitlachen.
Omdat zij weten dat zij wegkomen met hun wandaden.
Ter illustratie citeeer ik uit dit artikel:
Waarschuwingen over het gedrag van de chirurg werden niet opgepikt. Officiële instanties staken hun kop in het zand. In dat klimaat kon Le Scouarnec naar alle waarschijnlijkheid 25 jaar lang ongestoord kinderen misbruiken.
Als je kijkt hoe Justitie aanranding en verkrachting aanpakt, vrees ik dat VN diplomaat Mohamad Safa gelijk heeft: de Epstein-zaak zou heel anders worden bezien als hij geen witte zionist maar een lichtgetinte moslim was geweest.
Terwijl ik bovenstaande schreef en onderzocht (want ik kopieer geen krantenkoppen en noem dat dan 'mijn eigen mening'), merkte ik dat het zomaar opeens en vanzelf lunchtijd was. Terwijl ik nog niets had gedaan van wat ik eigenlijk wilde doen. Wel had ik tientallen tabbladen op mijn computer openstaan betreffende evenvele onderwerpen die in mijn hoofd speelden.
Helaas lijd ik aan dezelfde conditie als de dame in dit filmpje over ADHD:
In elk geval weet ik nu dat het niet 'normaal' is om te vergeten de Belastingdienst te bellen omdat je druk bezig bent met opzoeken hoeveel vers water naar (A.I.-)datacenters gaat in plaats van naar mensen, andere dieren of gewassen.
Vergeet u regelmatig te doen wat u eigenlijk wilde doen omdat u zich zorgen maakt over de burgers van Iran die liever Amerikaanse bommen op de kop hebben dan te moeten leven in een dictatuur? En dat u opeens een uur verder bent omdat uw gedachten u leidden naar de Nederlandse burgeroorlog die bekend werd als De Keteloorlog?
Helaas kan ik het niet zonder slag of stoot accepteren dat Ghislaine Maxwell binnenkort weer vrij rondloopt omdat zij tijdens haar ondervraging Donald Trump vertelde: "Als jij ervoor zorgt dat ik vrij kom, gebruik ik mijn vader's en Epstein's contacten om jou vrij te pleiten."
Terwijl Kid Rock probeerde zichzelf vrij te pleiten van gesjoemel. "Nee hoor, de alternatieve pauzeshow van TPUSA was helemáál niet vooraf opgenomen, maar toen ik de ruwe versie zag, zei ik dat ze het synchronisatieprobleem moesten oplossen."
Hoe kon hij de ruwe versie zien als het een live-uitvoering was?
Op zich begrijp ik wel dat het lip syncing van Kid Rock misging; Niemand kan zijn liedjes nazingen omdat de teksten nergens over gaan en hij onverstaanbaar is. Ook voor Kid Rock zelf. Of zit er een diepere betekenis achter Bawitdaba, da-bang, da-bang, diggy-diggy-diggy, Said the boogie, said up drop the boogie, Bawitdaba, da-bang, da-bang, diggy-diggy-diggy?
Terwijl zijn Grote Leider Trump zei Kid Rock te steunen, bleek hij met zijn zakenvrienden en verpleegkundigen te kijken naar het optreden van Bad Bunny.
Veel racisten moesten zó hard huilen van het succes van de zanger uit Puerto Rico dat zij hem dood wensten.
Wappies zijn zó zielig dat zij zelfs Sesamstraat-karakter Elmo uitschelden voor maar een beetje aandacht.
Vooral omdat p0rnbots niets terugzeggen. Helaas voor de miljoenen zielepieten op domrechts, praat zelfs Elmo niet met ze.
Het zij zo: wappies zijn dom èn zielig. Niets aan te doen.
Waar ik wèl wat aan kon doen was mijn gezondheid. Dus ik deed mijn lichamelijke en mentale gymnastiek
deze dag en bij het opruimen van mijn huis, maakte ik ook wat ruimte in mijn hoofd. Zo ging er een kepi weg. Ooit gekocht op een rommelmarkt in Frankrijk maar nooit gedragen. Dus kon best weg. Net als een vuilniszak vol kleding die ik de laatste jaren zelden tot nooit droeg.
Die avond mocht ik even een baby op de arm dragen, het enkele maanden jonge kindje van vrienden van mij die mij te eten hadden uitgenodigd. Altijd weer bijzonder, nieuw leven. Dan zie je zo'n onschuldig hummel en denk je: "Wat kl0te dat de wereld vooral geregeerd wordt door zelfzuchtige types die niet eens geven om hun eigen (klein)kinderen, laat staan om die van anderen."
Wij zaten zo lekker te kletsen dat wij geen foto's maakten en het opeens tijd was om naar huis te gaan.
Woensdag las ik dat na enige daling het aantal landen dat de doodstraf uitvoert weer is gestegen:
Terwijl de nieuwe wet rond de doodstraf nog niet door het parlement is, worden in Israël exterminatiekampen gebouwd: concentratiekampen die zodanig zijn ingericht dat het makkelijker wordt om tientallen 'terroristen' (mensen die van afstand op Palestijnen lijken worden al als zodanig gekwalificeerd) op te knopen.
Wat vindt u ervan dat in barbaarse landen als Iran, Noord-Korea, Saoedi-Arabië en Somalië de doodstraf nog wordt uitgevoerd en kunt u zich voorstellen dat dat ook in beschaafde landen zou gebeuren?
Wat vindt u ervan dat in barbaarse landen als Iran, Noord-Korea, Saoedi-Arabië en Somalië de doodstraf nog wordt uitgevoerd en kunt u zich voorstellen dat dat ook in beschaafde landen zou gebeuren?
Als u voorstander bent van de doodstraf: Vindt u dat onomstotelijk bewezen moet zijn dat iemand schuldig is voordat die persoon de doodstraf krijgt of is beschuldigd worden voldoende? Ook als u zelf wordt beschuldigd?
Dat je naam in de Pedo-Files staat lijkt voldoende om iemand te beschuldigen. Maar namen kunnen natuurlijk ook in een andere context voorkomen. Zoals een mailtje met: "Hebben jullie ook zo'n hekel aan Obama en Paus Francis? Absoluut niet om te kopen of te chanteren die lui!" De naam van Donald Trump komt op een minder gunstige manier voor in de Pedo-Files. En veel vaker dan de naam Harry in de Harry Potter boeken en de naam Jezus in de Bijbel. Bij elkaar.
Dat hij al jaren tekenen toont van dementie kwam ook duidelijk naar voren in de Epstein-dossiers. Terwijl de oranje KFC-fan zelf claimt pas sinds 2008 te weten van de voorliefde voor kinderen van zijn zakenvriend, blijkt uit gelekte stukken dat hij in 2006 daarover sprak met een politiechef.
Óf Trump liegt, óf is dement óf heeft de tijdmachine van het IOF geleend om dingen te kunnen doen in het verleden, zoals het IOF in 1989 duizenden Palestijnen in kampen opsloot uit wraak voor wat Hamas deed op 7 oktober 2023.
De PR-machine van Poetin liegt natuurlijk ook. Maar vind maar een partij die de waarheid spreekt ten tijde van oorlog. Feit is dat het Oekraïne momenteel lukt om maandelijks net zoveel Russische soldaten uit te schakelen als Rusland kan rekruteren: 35.000.
In Rusland zijn niet veel vrijwilligers meer te vinden en dus rekruteert men ondermeer Kenianen. Met de belofte van werk als fabrieksarbeider, elektricien of bijvoorbeeld chauffeur worden buitenlanders die in Rusland komen werken direct naar het front gestuurd. Met bijvoorbeeld de opdracht: "Ren met deze landmijn op je buik vastgegespt een Oekraïnse stelling in of krijg een kogel door je kop." Gevolgd door wat racistisch geschreeuw.
Francis Ndung’u Ndarua leeft zeer waarschijnlijk niet meer, evenmin als tienduizenden Russissche soldaten die zijn tegengehouden bij ondermeer Pokrovsk. Wat vooral te danken is aan één enkele narcist en zijn drang nog voor zijn dood de Grote Leider te worden van een Duizendjarig Rijk.
Ik voelde mij rijk toen ik deze ochtend bij een vriendin haar verjaardag vierde. Haar vriend - met wie ik 42 jaar eerder voor het eerst kennismaakte terwijl ik haar (als buurvrouw) pas zo'n 28 jaar geleden leerde kennen - was er ook.
Hij en ik maakten kennis met een vriend van zijn vriendin uit één van de andere kringen waarin zij verkeert en samen spraken wij over hoeveel mazzel wij eigenlijk hebben om in Nederland te wonen, de verschraling van het winkelaanbod maar ook vroegen wij ons af waarom domrechts niets over de Epstein-dossiers wil horen.
Terwijl zij in hun Qanon-tijd niet uitgesproken raakten over een stinkendrijke cabal van satanisten die nare dingen met kinderen deden. Nu duidelijk is dat een paar helden van domrechts - met name Steve Bannon en Jeffrey Epstein - achter de mysterieuze Q (Ron en Jim Watkins)
(Lollig weetje tussendoor: één van de mensen achter Q die Amerikanen vanuit de Filipijnen opriep tegen immigranten te zijn bleek de immigrantenzoon Ron Watkins)
zaten en hun propagandatactieken rechtstreeks uit de handleiding van Joseph Goebbels hadden,
zijn wappies opeens stil (Klik. Interessant stuk).
Althans...'stil'...ze beginnen te gillen en raaskallen zodra je de naam Epstein noemt. Pam Bondi: "Hou nou eens op over Epstein; we moeten praten over aandelenhandel!"
Die avond praatte ik niet over aandelenhandel met mijn nicht, haar partner en hun kinderen. Wij genoten vooral van het gezelschap en het lekkere eten. Bovendien repareerde mijn nicht mijn oude, uit elkaar vallende knuffelbeer. Die mijn moeder ooit maakte ter vervanging van mijn oude knuffelbeer die zij zonder medeweten van de 5-jarige ik had weggegooid. En waar ik bijzonder kwaad om was.
(Zij maakte Japanse poffertjes!)
Natuurlijk maakten wij ons ook kwaad om de gebeurtenissen rond de Epstein-zaak. Terwijl al decennialang bekend was wie wat deed met kinderen heeft nog geen enkele dader ervoor moeten boeten. Hoe kan dat?Donderdag dacht ik bij het wakker worden nog steeds 'Hoe kan dat?' Omdat ik weer eens wakker werd met een ADHD-handje. Pas sinds kort weet ik dat verreweg de meeste mensen niet wakker worden in deze - voor mij normale - positie:
Klaarwakker, met een hoofd vol van de ellende in de wereld, de totale lijst van 138 dingen die ik nog wil doen en een stuk of vijf liedjes die door elkaar heen worden afgespeeld en met een hand gevouwen tussen hoofd en schouder alsof het de hand is van een T-Rex.
Ook dacht ik 'Hoe kan dat?' toen bleek dat het op Zuckerberg's Threads verboden is de hashtag #Qanon te gebruiken. Waarom is niet helemaal duidelijk. Is het gebruik van de hashtag #Qanon op Threads verboden om te voorkomen dat zwakzinnigen worden beledigd of omdat cliënten en opdrachtgevers van Epstein niet willen dat mensen weet krijgen van een internationaal opererende, satanische elite die kinderen verkracht?
'Hoe kan dat?' vroeg ik mij ook af toen een zionistische gesprekspartner op Threads opeens verdween. Jammer want het werd net gezellig.
Waarom zijn fans van het fascisme per definitie laf? Het is bijna alsof zij weten dat het fout is om fascistische ideeën te hebben.
Niet voor niets rapporteerden indertijd 'echte Nederlandse patriotten!' hun niet-Arische buren vooral anoniem aan de nazi's. Nog steeds blijkt iemand verraden een populair tijdverdrijf onder Nederlanders: Meld Misdaad Anoniem scoorde ook afgelopen jaar weer een nieuw record aan meldingen.
Waarom denkt u dat mensen het leuk vinden om anoniem te melden dat hun buren Joden op zolder verstoppen of stiekem bijverdienen?
Meedoen aan de Olympisch Spelen levert de meeste sporters hooguit een bijverdienste op; rijk word je er niet van. En de hypocrisie van het Olympisch Comité is stuitend. Net als de organisatie van 'Politiek heeft hier geen plaats!' Eurovisie heeft men Rusland uitgesloten van deelname wegens de moord op burgers van een naburig land. En beide organisaties maken graag een uitzondering voor Israël: letterlijke oorlogsmisdadigers mogen ook op de Olympische Winterspelen rondlopen met een geladen geweer.
Vindt u dat landen moeten worden uitgesloten van internationale sporttoernooien als hun leiders oorlogsmisdaden begaan? En waarom zou een uitzondering moeten gelden voor Israël?
Is de beslissing het Olympisch Comité om Rusland buiten te sluiten een politiek besluit? Dan klopt het niet dat zij een Oekraïense atleet hebben gediskwalificeerd omdat het een politiek besluit van hem zou zijn om gevallen kameraden te eren.
Ik begrijp de lokale protesten tegen de Olympische Spelen wel: miljarden uitgeven aan prestige terwijl er mensen in armoede leven en de infrastructuur alleen op orde is rond de diverse stadions maakt geen goede indruk op de eigen burgers.
Vindt u dat een lokale overheid meer moet doen aan internationale marketing of meer moet doen voor de lokale bevolking?
De lokale bevolking van Tumbler Ridge, Canada dompelde zich in ongeloof en rouw nadat een 18-jarige transgender vrouw 7 mensen vermoordde op een school en nog eens twee thuis.
In verreweg de meeste gevallen is de dader van een 'school shooting' een witte, heteroseksuele, man maar geslacht of genderidentiteit of religie of huidskleur maakt natuurlijk niet uit; het is altijd verschrikkelijk als mensen worden vermoord.
Over het motief van Jesse van Rootselaar is terwijl ik dit - op 12 februari 2026 - schrijf nog niets bekend.
Net zo min als over het motief van asielzoeker Chris Jude. De 23-jarige moordenaar en verkrachter uit Nigeria verklaarde Lisa te hebben vermoord 'om naar de hemel te kunnen gaan'.
Justitie zit met de handen in het haar want hoe voorkom je of bestraf je criminele daden van mensen met zware psychische problemen? Justitie én zorgprofessionals zien met lede ogen toe hoe ook het nieuwe kabinet van D66, VVD en CDA verder bezuinigt op de geestelijke gezondheid: men gaat de zorg 'efficiënter' maken. Dat is Newspeak voor 'afbreken'. Met het 'beter stroomlijnen van de zorg' zullen de wachtlijsten in de (psychiatrische zorg) verder stijgen, komt er nog meer druk op zorgverleners en krijgt de maatschappij nog meer te maken met 'op straat rondlopende gekken'.
Vindt u dat de overheid moet investeren in zorgpreventie of de zaak uit de klauwen moet laten lopen omdat dat goedkoper is maar uiteindelijk veel meer zal kosten dan zorgpreventie?
Eigenlijk is het misschien wel goed als overheden investeren in topsport en internationale sportcompetities als Olympische Spelen. Zeker nadat landgenoten goed presteren op internationale sportwedstrijden, zie je een ledentoename bij landelijke amateurclubs. En sporten is goed voor de gezondheid.
Doet of deed u aan sport?
Momenteel doe ik alleen aan wandelen en af en toe kijken naar sporten. Zoals deze middag naar een spannende 5km langebaanschaatsen voor dames. Uiteindelijk zat er minder dan 0,4 seconden tijd tussen de nummers 1 en 4.
Als ik niet een uurtje schaatsen had gekeken, had ik op de thee gezeten bij mijn oudere buurvrouw maar zij voelde zich te zwak om visite te kunnen ontvangen dus het bleef bij een telefonische babbel.
Bij mijn bijna dagelijkse rondje wandelen in de buurt ontdeed ik mij via een weggeefkast van zo'n drie kilo aan overbodige huisraad
en haalde ik brood en melk en zo bij de lokale supermarkt. Waar ik zag dat de Ramadan zich heeft aangediend. Omdat wappies bang zijn voor wat zij niet kennen en daarom tegen de Ramadan zijn, is hier een korte uitleg, speciaal voor kinderen.
Altijd vermakelijk, de reacties van racisten als de Ramadan genoemd wordt. Zij huilen graag: "Nog even en er zijn meer moslims dan witte christenen!" maar ook "Waarom al die Ramadan-uitingen in supermarkten enzo voor maar 5% van de bevolking?" Volgens racisten zijn er dus én heel veel moslims in Nederland én heel weinig. Ik vind dat grappig.
Net zo grappig als de gezichten van racisten wanneer zij roepen dat alle moslims terug moeten naar de plek waar Islam ontstond en je hen vraagt waar het christendom ontstond.
Deed het verder rustig aan, deze avond: beetje lezen, beetje schrijven, beetje huishouden en tijdig naar bed.
Vrijdag voelde ik mij wat overweldigd. Terwijl ik normaliter voldoende sociale energie had om met een stuk of twintig mensen per dag te bellen en appen, ben ik tegenwoordig al sociaal uitgeput na maar met zo'n acht mensen te appen of bellen op een dag. Blijkbaar ben ik mentaal nog niet op mijn oude niveau.
Soms probeer ik daarom bewust afstand te nemen van wat er gebeurd in de wereld. Maar het lukt mij niet te negeren dat ook in mijn geliefde Nederland het fascisme oprukt. Zo is het blijkbaar normaal voor een universiteit als de TU Delft om mensen die 'links' zijn aan te geven bij Justitie als 'potentieel terrorist'.
Niet alleen volgens Amnesty International staat het recht op demonstreren onder druk als zelfs potentieel demonstranten als potentieel terroristen worden beschouwd.
Navraag op basis van de Wet Open Overheid leerde dat het bestuur geen reden had voor het verraden van de studenten. Anders dan 'Ordnung muss sein! Heil!'. Ik vind dat zorgelijk.
Navraag op basis van de Wet Open Overheid leerde dat het bestuur geen reden had voor het verraden van de studenten. Anders dan 'Ordnung muss sein! Heil!'. Ik vind dat zorgelijk.
Vindt u dat het demonstratierecht voor iedereen geldt of alleen voor demonstranten die demonstreren voor iets waar u ook zelf achter staat?
Gelukkig kunnen normale mensen ook lachen om fascisten. Zoals toen Fox News huilde dat 'weg met fascisten!' graffiti betekende dat er mensen zijn die een hekel hebben aan hun Grote Leider Trump.
Mensen die Trump geweldig vinden zijn doorgaans net zo vrouwonvriendelijk als de bekende oranje bejaarde. Neem Wyatt, een man die toegeeft dat mannen als hij en niet transseksuelen de reden zijn dat veel vrouwen zich onveilig voelen.
De komende jaren zullen nóg meer mensen in Nederland zich onveilig gaan voelen. Het Kabinet Jetten bezuinigt op de gehandicaptenzorg; onder het Newspeak-mom van 'verbetering' worden miljoenen uit de potjes voor Zorg weggehaald.
Uiteraard maak ik mij ook zorgen nu uit onafhankelijke rapportage blijkt dat duizenden burgers letterlijk zijn verdampt omdat wapenhandelaren van fascistische regimes grote bedragen krijgen om thermische en thermobarische wapens te testen.
Interessant weetje: zo'n 30% van al de wapens en munitie die werden gebruikt om ruim 72.000 burgers te vermoorden, werden geleverd door de Duitse regering. Kunt u zich de onderhandelingen voorstellen tussen het IDF en het hedendaags Duitsland? "Zeg, die wapens waarmee jullie onze grootouders hebben vermoord, hoeveel vragen jullie voor moderne versies daarvan? Wij willen namelijk óók wat Untermenschen omleggen."
Ook indirect vermoorden mensen elkaar. Als enige diersoort niet uit verdediging of vanwege honger maar uit lust naar (meer) macht en geld. Niet alleen door een internationaal hulpprogramma af te schaffen waardoor in korte tijd een half miljoen mensen overleden, maar bijvoorbeeld ook door de opwarming van de Aarde ongezond snel te versnellen. Een 'normale' klimaatcyclus kost Moeder Aarde z'n 150.000. Dankzij de Industriële Revolutie en massa-consumptie zitten wij momenteel in een cyclus die 150 jaar duurt. Veel te weinig tijd dus voor flora en fauna en zich aan te passen aan de nieuwe situatie.
Wappies willen blijkbaar meer betalen voor koffie, bier, groente en fruit zodat de aandeelhouders van bedrijven als Shell nog een extra jacht kunnen kopen. Alleen 'de elite' waar wappies roepen tegen te zijn wordt blij van klimaatverandering. Omdat Shell wetenschapper Frits Böttcher betaalde om zich op te stellen als klimaatscepticus kunnen de aandeelhouders nog even genieten van hun enorme rijkdom. Terwijl de arme wappies die Shell geloven in armoede zullen sterven. Sneller dan gepland dankzij klimaatverandering.
Extra weetje: ondanks eerdere beloften zich terug te trekken uit Rusland, heeft Shell er nog een aanzienlijk belang.
Omdat ik moest opkomen voor mijn eigen belang, bleven mijn computer én mijn zakcomputer een groot deel van deze dag uit. Sowieso kon ik niet veel doen op voornoemde apparaten want mijn ogen hadden moeite met open blijven vanwege griepverschijnselen.
Maar ook als ik ziek ben, hou ik mijn ogen open en blijf ik 'wakker' om te blijven vertellen over de ellende in de wereld. `Wist u bijvoorbeeld al van de vriendschap tussen Jeffrey Epstein en Sultan Ahmed bin Sulayem? Die laatste kocht voor Epstein een eiland in de buurt van 'het' eiland. De eigenaar wilde - begrijpelijk - niet verkopen aan een veroordeeld zedendelinguent. Dus zetten de heren een nep-BV op op naam van Sulayem en kocht dat 'bedrijf' het eiland in kwestie. Omdat zij geen pottenkijkers wilden hebben bij hun acties op Little St. James Island.
Sulayem is overigens de man die per e-mail een compliment kreeg van Epstein: "I loved your torture video!". De Sultan had namelijk een man gemarteld en had die actie laten filmen. De mannen die dat nieuws - inclusief video - bekendmaakten liet hij voor vijf jaar opsluiten.
Als directeur van een groot logistiek bedrijf, heeft Sulayem invloedrijke contacten in tientallen landen en met tientallen regeringsleiders. Geen wonder dat Epstein hem te vriend houdt. Pardon...hield. Want laten wij er even van uitgaan dat de bekendste Mossad-agent ooit is gezelfmoord om wat hij wist. Al is het maar omdat het idee dat zo'n monster nog leeft mij tegen de borst stuit.
Om de schade te beperken is Sulayem door de mede-bestuursleden van DP World op papier ontslagen als CEO. Maar de schade is al gedaan. Met name de schade aan de duizenden kinderen die slachtoffer werden van mannen als Epstein en Sulayem. Maar ook de schade aan miljoenen anderen en zelfs aan de planeet. Bijvoorbeeld doordat Sulayem Epstein in contact bracht met Peter Mandelson en via hem de Britse regering in de zak had.
In het kort: verotnrustend veel van alle ellende in de wereld is doelbewust veroorzaakt door Epstein, diens opdrachtgevers en hun cliënten: van hongersnood tot oorlog, van economische malaise tot de afbraak van de gezondheidszorg.
Oud Mossad-agent Ari Ben-Menashe zit achter politieke veranderingen in Soedan en Kyrgyzstan. Maar ook in ondermeer Burkina Faso, Centraal Afrikaanse Republiek en Ivoorkust. Vaak werkte hij 'met interessante methodiek'.
Volgens de (ex?-)Mossad-spion Ari Ben-Menashe waren Epstein en diens horroreiland een methode om machtige figuren te besturen in dienst van de staat Israël.
Mijn excuses aan de complotdenkers in mijn kennissenkring: jullie hadden gelijk. De wereld wordt inderdaad geregeerd door een satanistische cabal van pedoseksuele miljardairs. Alleen dachten jullie dat zij 'links' waren maar zijn zij 'rechts'.
Links, rechts of 'ach, het interesseert mij allemaal niet zo lang ik het goed heb', eten moeten wij allemaal. Dus ik was weer blij met een voedelpakket-tegen-voedselverspilling van Guerilla Kitchen.
Bij thuiskomst na de korte wandeling ging ik even op zoek naar positief nieuws. Want dat bestaat gelukkig óók; een hoge rechtbank in Engeland besloot dat de Britse regering illegaal had gehandeld door een organisatie die zich tegen een genocide uit - in opdracht van een stel fascisten - te bestempelen tot 'terroristische organisatie'. Palestine Action is niet langer een groep terroristen.
De strijd is nog niet gewonnen want in diverse landen wordt je gearresteerd als je zegt dat je tegen het uitroeien van mensen bent. Jordan Devlin zit ruim een jaar in de bak in Engeland omdat hij vindt dat het IOF niet het recht heeft Palestijnse burgers met duizenden tegelijk af te slachten en in concentratiekampen te stoppen. Zonder enig proces.
Pas zeer recent kwamen hij en zijn mede-demonstranten vrij en moest de BBC schoorvoetend toegeven dat zij onschuldig waren. In een artikel waarin de schoothondjes van 'Tel Aviv' alsnog probeerde de demonstranten af te schilderen als agressieve monsters.
Vraagje aan wappies: nu de BBC aan dezelfde kant staat als 'echte, Nederlandse patriotten!' met een Israëlisch vlaggetje in hun profiel, is de BBC nog steeds 'MSM'?
De omslag van BBC van onafhankelijke nieuwsorganisatie naar eentje die precies doet wat men in Tel Aviv van haar verlangt is terug te voeren tot één man: Sir Robbie Gibb. Het voormalig hoofd Communicatie voor de Britse regering werd door Boris Johnson benoemd tot bestuurslis van de BBC in 2021. In ruil voor het sturen van BBC-nieuws van 'onpartijdig' naar 'rechts conservatief'. Dat hij vaag is over zijn banden met het zionistische medium Jewish Chronicle zegt ook veel over de man.
Vindt u dat regeringsleiders moeten bepalen wat kranten publiceren en dus de BBC uitsluitend pro-Israël berichten mag plaatsen of moeten media onafhankelijk blijven?
Terwijl de fascisten die de arrestaties uitvoeren toegeven dat mensen die zeggen dat zij pro-genocide zijn 'slechts hun mening uiten'.
Zo lang er mensen bestaan als Wierd Duk en Geert Dales blijft er ook in Nederland een voedingsbodem voor fascisme.
Laat Nederlandse racisten alsjeblieft hun 'dreigement' waarmaken en daadwerkelijk hun geluk zoeken in het buitenland. Zoals 'weg met gelukszoekers!' Marina dat deed.
Met een beetje mazzel vertrekt zo'n 30% van 'het volk'. Nederland kan mensen als Henk Vermeulen best missen.
Goed idee toch, dat iedereen die niet zelfstandig kan nadenken en daarom maar rechtspopulisten nablaat vertrekt?
Dan krijgen wij een Nederland waarin het echt leuk wordt en wij zonder angst voor fascistische toestanden kunnen genieten van sportprestaties en mensen als schaatsenrijder Jorrit Bergsma.
Die liet tienduizenden mensen lachen door op z'n 40ste 'eventjes' een bronzen plak te rijden op de 10km langebaanschaatsen op de Olympische Winterspelen in Italië.
Mijn prestaties deze dag waren wat minder spectaculair: zo haalde ik een bijna-overdatum voedselpakket waarvoor ik even de deur uit was maar bleef ik de rest van de dag binnen
want wilde mijn mede-Broeders niet aansteken met mijn gesnif en gesnotter en zegde daarom een bezoek aan mijn Rozekruisers Kapittel af. In plaats van een avond samen met een stel - vooral oudere - heren een mooi Rituaal mee te maken, zat ik op mijn knieën een IKEA-meubel in elkaar te zettten.
Was daar lekker mee bezig toen ik visite kreeg: Ivan, de kat van nieuwe buren in het trappenhuis, kwam even kennismaken. Gezellig!
De aflevering van Star Trek: Starfleet Academy die ik deze avond keek voor het slapengaan was niet echt gezellig te noemen. Het hoofdthema was namelijk 'geknakt vertrouwen'. Naast het verlies van een diebare één van de pijnlijkste dingen die een mens kan overkomen.
Zaterdag kon ik weer lekker lachen. Ook omdat ik mij een stuk beter voelde dan de dag ervoor. Moest lachen toen bleek dat niet alleen ouderen eenvoudig in simpele hackerstrucjes trappen maar ook ICT-medewerkers van Odido: "Hoi, ik ben mijn wachtwoord kwijt. Kun jij mij even helpen inloggen, collega?", kregen verschillende medewerkers als vraag per e-mail door. "'tuurlijk, joh. Ogenblikje....zo, jij kunt het systeem weer in, collega." "Merci!" En voilá, een groep hackers bezat de privégegevens van enkele miljoenen klanten. Erg leuk, dure beveiligingssoftware, maar als medewerkers gewoon wachtwoorden geven aan iedereen die er om vraagt heb je daar niet veel aan.
Waar je ook niet veel aan hebt is 'nieuws' dat officieel van de Israëlische staat komt. Die zal bijvoorbeeld nooit toegeven dat zionisten antisemieten zijn. Al zeggen zij zelf dat iedereen die Joden lastigvalt antisemiet is.
Hoe noemt u het als mensen Joden in elkaar slaan? Antisemitisme? En als de daders zionisten zijn?
Oké, nog één grappig nieuwsfeitje dan: Trump heeft de officiële verklaring dat broeikasgassen gevaarlijk zijn per decreet ingetrokken. Op zich niet grappig natuurlijk. Rampzalig zelfs. Wel grappig is waaróm Trump dat deed: Als dankjewel kreeg de Grote Kleuter van de Fossiele Industrie een plakplaatje erbij voor in zijn stickerboekje. Het nieuwste nutteloze, goudgeverfde ornament op het plankje bij Trump's bedje heet: "Undisputed Champion of Beautiful Clean Coal".
Namens lobbygroep Washington Coal Club, trok de baas van de grootste kolenproducent in de VS, James Grech van Peabody Energy, aan het kortste strootje en moest de bekende demente bejaarde aanraken bij de officiële overhandiging van de 'knap dat je een drukje in het potje hebt gedaan, Donaldje!' trofee.
Overigens is ook Peabody Energy voor een groot deel in handen van de mysterieuze mensen achter investeringsmaatschappijen Vanguard en Blackrock. Die bezitten ondermeer Fox News. Niet zo raar want zij bezitten zo'n twee derde van alle grote bedrijven in de VS. De grote man achter Blackrock is zionist Larry Fink. Nu weet u hoe Israël aan al dat geld komt voor gratis Zorg en Onderwijs voor zionisten, waaronder gratis abortus voor zionistische vrouwen en gratis wapens voor racisten die graag naar Palestina komen om daar mensen met een donkere huidkleur dood te schieten. Onder die 'soldaten' bevinden zich enkele honderden Nederlanders.
Veel van de Nederlanders die in dienst van een oorlogsmisdadiger bruine mensen overhoop knallen hebben een dubbele nationaliteit.
Vindt u dat Nederlanders met een dubbel paspoort hun trouw moeten bewijzen door afstand te nemen van hun buitenlandse paspoort of mogen zij trouw blijven aan dat andere land?
En als dat andere land Israël is?
Het Israël van Netanyahu is zó'n naar land (verkrachting vinden veel Israëliërs volstrekt normaal. Sterker nog: mensen die zich tegen verkrachters uitspreken zijn daarvoor strafbaar. Echt waar), dat het niet verwonderlijk is dat Jeffrey Epstein er graag contact mee had. Recent kwam uit dat de bekendste kinderverkrachter ooit minstens één kind heeft verwekt bij één van zijn slachtoffers; niet alleen verkrachtte Epstein kinderen, hij gebruikte hen ook als menselijke broedmachines. Voor zijn klanten die ze nóg jonger wilden dan hij en zijn cliënt Donald Trump.
Mijn excuses, ik moet even overgeven. Straks ga ik verder met schrijven.
Ben ik weer. Hoewel het team achter Trump hard haar best doet de daders in de Pedo-Files te beschermen en de criminele daden te bagateliseren ("Ja, maar dat meisje van 12 léék 15 dus was X niet echt een pedo." "Hou nou eens op over Epstein; verschillende aandelen zijn onder mijn Grote Leider Trump in waarde gestegen!"), komen steeds meer verontrustende feiten (klik. Niet lezen als je net hebt gegeten. Zonde van het voedsel) naar buiten en keert de publieke opinie zich steeds meer tegen de elite.
Of ze nu zijn gechanteerd (wellicht deed Noam Chomsky mee omdat Epstein beloofde hem uit de financiële schulden te halen. Maar de twee waren ook vrienden) of vrijwillig nare dingen deden met jonge kinderen die Epstein en Maxwell hen leverden (Deepak Chopra in een e-mail aan Epstein: "God is a construct, cute girls are real."), het gedrag van de mensen rond Epstein is op geen enkele manier goed te praten.
Zelfs een held van domrechts begint dat te beseffen: de op heel X wereldberoemde racist en verspreider van nepnieuws Phillip Buchanan - beter bekend als 'Catturd' ('kattedrol') -
is met terugwerkende kracht van mening veranderd over de bekende held van radicaal rechts, Steve Bannon.
Stomtoevallig vlak nadat uitkwam dat Steve Bannon actief meedeed met Jeffrey Epstein.
Nog even en domrechts laat ook Donald Trump vallen als een loden zeppelin. "You will fail like a led zeppelin" is trouwens hoe de bekende rockband aan haar naam kwam, maar dat terzijde.
Mooi dat diverse rijkeriken zijn ontslagen of zelf zijn opgestapt nadat bekend werd dat zij meededen met de vieze spelletjes van Epstein (het martelen van kinderen leek maar bijzaak; het manipuleren van het wereldtoneel leek het hoofddoel) maar natuurlijk moeten zij uiteindelijk ècht boeten. Noorwegen gaf alvast het goede voorbeeld door oud-premier Thorbjørn Jagland diens diplomatieke onschendbaarheid af te nemen en aan te klagen voor grove corruptie.
Welke overheid heeft de b*llen om machtige figuren uit eigen kringen te straffen voor hun banden met Epstein?
Deze ochtend maakte ik de banden los die mijn oefenmat opgerold houden en deed keurig mijn oefeningen: een aantal oefeningen uit de tijd dat ik aan Pencak Silat deed, een aantal uit mijn Pilates-periode en verder een setje van 15 keer opdrukken en zo. Moest tenslotte een beetje fit overkomen tijdens het verwachte dansen die avond.
Gewoon, een paar uurtjes plezier en even niet worden geconfronteerd met racisten als Ruud S. die het prima vinden dat letterlijke neo-nazi's in de Nederlandse politiek zitten.
Ook al zijn racisten vaak best grappig. Zoals Tommy Robinson. De bekende Engelse racist zegt onlangs naar het buitenland te zijn gevlucht omdat hij vreest voor zijn leven.
In werkelijkheid leeft hij al jaren als gelukszoeker in Spanje. Vooral grappig is dat Stephen Christopher Yaxley-Lennon nu zèlf letterlijk asielzoeker is. Dat is namelijk iemand die asiel zoekt in een ander land omdat het in eigen land niet veilig is.
Soit. Ik was die avond op een feestje. Een ander soort feestje dan carnaval. Dat is die jaarlijks terugkerende traditie waarvoor honderden schoonmakers worden ingezet om etensresten in verschillende stadia van vewerking op te ruimen. Gezellig.
Dat was het ook bij de buurvrouw bij wie ik een uurtje op visite was, eerder die dag. Probeerde haar nog te overreden mee te komen naar het burlesque-evenement maar zij bleef liever thuis. En dat is natuurlijk prima.
Meer dan prima was het burlesquefeest deze Valentijnsavond. Op maar een half uur wandelen van mijn huis zag ik de mooiste mensen. Kijk maar eens naar deze foto's:
"Jeetje, wat een prachtige artiesten!" Nee joh, deze mensen waren gewoon publiek maar inderdaad - en de MC sprak het uit -
behoorlijk wat mensen in het publiek staken de artiesten naar de kroon wat betreft kleding en uitstraling.
De artiesten weerspiegelden diverse vormen van burlesque (oorspronkelijke 'burleske' van het Italiaanse 'burla': grap/komisch bedoelde anekdote; een klucht of blijspel, later een vorm van striptease als onderdeel van Amerikaanse variété shows). Acrobatisch, bijvoorbeeld. Zoals deze paaldanseres demonstreerde:
"Doen er geen mannen aan burlesque?" Zeker wel. Dan heet het boylesque:Klassiek burlesque kennen velen van films. Organicatrice Fay Loren is geweldig met die verentooien en zo:
In burlesque was het altijd al populair om te spelen met gender:
In neo-burlesque wordt vaak een verhaal verteld in de paar minuten dat de artiest op het toneel is. Bustie La Tish danste een verhaal dat erg leeft in 'the scene': 'Hoe is het in godesnaam mogelijk dat Epstein en zijn opdrachtgevers, collega's en hun cliënten zo lang hun gang konden gaan?'
Uiteraard kwam ik er diverse bekenden tegen, waaronder collega-entertainers.
Helaas bleek ik nog niet helemaal hersteld van de griepachtige verschijnselen van een paar dagen eerder dus besloot ik niet te blijven voor de afterparty.
Zondag kreeg ik een fantastisch idee zodra ik na het verrichten van huishoudelijke klussen als was draaien en lakens wisselen de deur achter mij dichtdeed voor een wandeling en dacht: "Dit idee is zó geniabel, dat kàn ik niet vergeten en schrijf het uit zodra ik weer thuis ben." Natuurlijk had ik het direct kunnen opschrijven want ik heb altijd een pen en een notitieboekje op zak en anders is er wel de notitie-app op mijn telefoon. Uiteraard vergat ik wat het was want ik werd onderweg afgeleid door een paar honderd andere gedachten en ideeën die ontstonden door wat ik om mij heen zag en hoorde. Oké, misschien niet honderden maar slechts 87 of zo. Tijdens het tellen raakte ik de tel kwijt.
In elk geval kon ik deze anekdote later in mijn weblog plaatsen ter illustratie van hoe mijn ADHD-brein (niet) werkt. Ander voorbeeld: ik wist dat het ijzig koud zou zijn en handschoenen en een muts geen overbodige luxe zouden zijn. Toch nam ik niet de moeite die te pakken. Gelukkig was ik weer thuis voor het weer erger werd.
dacht ik voor het eerst in lange tijd weer eens aan het door Carl Jung ontwikkelde idee 'Electra complex'. Dat was het idee dat meisjes zich seksueel aangetrokken zouden voelen tot hun vader omdat zij jaloers zouden zijn op hun moeder. "Was"? Inderdaad, want het idee is achterhaald. Inmiddels is duidelijker waarom mensen (meestal mannen) wèl seks hebben met kinderen. Vraag maar aan de klanten van Epstein.
Opvallend vaak vergrijpen onzekere mensen (alweer: vooral mannen) zich aan mensen die zij zwakker achten dan zichzelf: vrouwen en kinderen dus. Als zij bang zijn dat een vrouw sterker is dan zij, wordt zij gedrogeerd voordat zij wordt verkracht door de 'echte man' in kwestie. Voorbeelden zijn Andrew en Tristan Tate (minstens vier slachtoffers) en Bill Cosby (zeker 60 slachtoffers).
Vraag ook maar aan Kathryn Bolkovac hoe dat zit met de slachtoffers van die 'echte mannen'. Zij ontdekte dat medewerkers van de VN en contractant DynCorp Aerospace actief waren verwikkeld in kindersekshandel. In plaats dat wij werd geprezen voor haar moed om een stel machtige mannen aan te geven, werd zij ontslagen 'want zij heeft gesjoemeld met een tijdschema'. Dat bleek niet waar en zij werd in ere hersteld. Mensen als Bolkovac geven hoop. Hoewel: we zijn jaren verder en welgeteld nul van de (kinder)verkrachters die dankzij Kathryn Bolkovac werden betrapt zijn ooit gestraft.
Inderdaad: VN-vredessoldaten hebben vrouwen en kinderen verkracht tijdens hun werk in Centraal Afrikaanse Republiek en Bosnië en lopen allemaal nog vrij rond.
Dus nee, het houdt niet op bij Epstein en diens klanten. Waarvan sommigen hun 'bestellingen' graag erg jong hadden. Dan komt nu een mogelijk naar besef waarna u even wat leuks wilt doen:
Waarom pushten de rechtse volksmenners rond Epstein in de VS strengere anti abortus-wetgeving? Bijvoorbeeld via Steve Bannon's neo-fascistische vod Breitbart?
Ook al zou Epstein echt dood zijn en zit zijn handlangster Ghislaine Maxwell in de cel in plaats van iemand die op haar lijkt, dan nog komt er helaas voorlopig geen einde aan seksueel (kinder)kindermisbruik.
Kijk bijvoorbeeld naar Afghanistan. Waar onder de Taliban vrouwenrechten sprookjes zijn geworden en 'stoere strijders voor God!' homoseksuele mannen verkrachten. Ik vind het verdacht: mannen die homoseksuele mannen straffen voor homoseksueel zijn door hun pipi in die mannen te steken en daarmee denken te bewijzen dat zij zelf heteroseksueel zijn.
Maar ja, de Taliban zijn religieuzen en religieuzen zijn per definitie hypocriet. Op weinig uitzonderingen na.
Ook hypocriet: de honderden mensen die onlangs aangaven spijt te hebben van hun contact met Epstein. Nadat hun naam in de krant kwam en niet in de tijd dat zij stiekem contact hadden met de kinderhandelaar.
Dankzij hun contacten vrezen deze 'machtige' mensen voor hun leven; wie de daders van (kinder)seksslavenhandel, geopolitieke beïnvloeding en financieel gesjoemel met miljarden aangeeft bij Justitie, overkomt opvallend vaak 'een ongeluk'.
Terwijl Kathryn Bolkovac blij mag zijn dat zij nog leeft, werd journaliste Daphne Caruana Galizia vermoord. De opdrachtgever was vermoedelijk één van de miljonairs wiens naam zij ontdekte in de indertijd beruchte Panama Papers, een dik dossier waaruit bleek dat vrijwel niemand van 'de elite' rijk en machtig is geworden door hard werken.
Kijk maar naar Epstein zèlf: ondanks een totaal gebrek aan kennis, ervaring en diploma's werd hij docent op een prestigieuze school die niemand zonder diploma's aannam 'maar één van de ouders vond Epstein aardig'. Zo was de 'kinderliefhebber' twee jaar lang docent Natuur- en Wiskunde. Terwijl hij letterlijk zijn eigen naam niet eens kon spellen.
Epstein kwam op onduidelijke wijze vanzuit zijn baan als leraar in finance terecht, richtte zijn eigen adviesbureau op, adviseerde welgeteld twee klanten en was opeens miljardair. Mede dankzij $158.000.000 die de mede-eigenaar van investeringsmaatschappij Apollo Global Management, Leon Black, Epstein betaalde 'voor bewezen diensten'. Zonder medeweten van zijn Raad van Bestuur die hem vervolgens ontsloeg.
Epstein's andere klant was Lex Werner, de baas van Victoria Secret. Alleen al de naam van het beroemde lingeriemerk was voldoende voor honderden tieners om in de val te trappen van ronselaars als de Algerijnse Zweed Daniel Siad.
"Zie je wel, mannen zijn niet te vertrouwen!" Helaas moeten wij onze kinderen óók beschermen tegen vrouwen; Ghislaine Maxwell was bij lange na niet de enige ronselaar voor de klanten van Epstein. En behalve dat tientallen vrouwen Epstein vrijwillig hielpen met zijn administratie en het naar zijn web lokken van jonge vrouwen en kinderen,
waren er ook verontrustend veel vrouwen als Rina Oh die meededen met de verkrachtingen. Niet veel mensen beseffen dat ook vrouwen zich schuldig kunnen maken aan gruweldaden. Wist u dt?
Dus "Ja, maar een vrouw zou dat nooit doen" is helaas een mythe.
"Alles wordt gecontroleerd en in scène gezet door de elite!", helaas niet:
Als #Brexit werkelijk 'de wil van het volk' was, dan zijn Steve Bannon, Nigel Farage, Jeffrey Epstein, Boris Johnson en Jacob Rees-Mogg 'het volk'.
De persoon met de codenaam 'flat guy' in de Epstein-e-mails bleek Lord Peter Mandelson te zijn.
"Hou nou eens op over die kring van (kinder)verkrachters!" Oké. Zodra er geen (kinder)verkrachtingen meer plaatsvinden, goed? Het probleem van verkrachting zal blijven bestaan zo lang onverdraagzaamheid blijft bestaan. Dus laten wij ons in blijven zetten om onverdraagzamen op te voeden. Zoals de sukkels die beweren dat 'een echte man!' altijd kan zien of een vrouw 'een echte vrouw' is. Als dat ècht zo is, dan is Jeffrey Epstein geen echte man. Hij verkrachtte namelijk meermaals de transgender vrouw Ava Cordero.
Behalve spastisch doen over 'homo!' en 'trans!' kun je ook gewoon accepteren dat er meer soorten mensen zijn dan heteroseksueel cisgender. Normale mensen doen dat gelukkig. Zoals een televisiecommentator deze middag waarop de ongenaakbare Femke Kok een prachtige gouden medaille won op de 500m en Jutta Leerdam zichzelf mogelijk weer op een nieuw tasje trakteerde, net als na haar winnende rit op de 1000m: "een Birkin-tas van Hermès met een geschatte waarde van circa € 12.000"
Zij moet natuurlijk lekker zelf weten wat zij met het geld dat zij van haar man krijgt doet (ook van hel hard schaatsen kun je niet even een tasje van €12.000 kopen). Ieder z'n ding. Voor het (Nederlands) schaatsen is het wel jammer dat het waarschijnlijk haar laatste officiële rit was: Leerdam wordt waarschijnlijk tradwife voor de 'echte patriot!' Jake Paul en een half dozijn witte kindjes voor de witte supremacist maken.
Omdat de camera tijdens een schaatsrit even naar het publiek was gedraaid op last van de regie, zei de commentator eerder iets als: "Kijk, daar hebben wij Martina Sáblíková, de levenspartner van Nikola Zdrahalova die straks in de baan komt. Mooi als je je door je partner gesteund vindt."
In schril contrast tot de nette presentator staat het trieste feit dat de twee zich gedwongen voelden hun liefdesrelatie twaalf jaar lang geheim te houden. De ervaring leert ons helaas dat de wereld nog niet klaar is voor vooruitgang. Er zijn nog te veel onderontwikkelde randdebielen die mensen als Pascal Kaiser in elkaar slaan uit angst voor hun eigen latente homoseksuele gevoelens.
Voor wie zich nu aangesproken voelt: gefeliciteerd. Erkennen dat je onverdraagzaam bent is de eerste stap op weg naar beschaving.
Vindt u dat iedereen zichzelf mag zijn of mogen uitsluitend mensen priveleges hebben met dezelfde voorkeuren en huidskleur als u?
Het pleonasme van de week is: manlijk patriarchaat
Driving away from Home van It's Immaterial is de muziek van deze week:
Deze week staan wij stil bij het overlijden van Cees Nooteboom



.jpg)



























































