Deze #lolcat vraagt zich af of de VN machtiger kan zijn dan God:
Zelfs de Almachtige God is niet in staat iets te beginnen tegen mensen die het gebod 'Gij zult niet doden' negeren. Wat zou de VN dan kunnen uitrichten?Goed nieuws is dat de bekendste pro-racisme partij van Nederland, de PVV uit elkaar klapt. Na een enorme daling in de peiling nadat de PVV het niet waarmaakte als regeringspartij, stapten 7 van de 26 Kamerleden op. De ex-PVV'ers eisten dat Wilders zich democratischer (zo mogen vrouwen, ouderen en Jodden geen lid worden van de PVV) opstelt en leert samenwerken met andere partijen. "Dat zal nooit gebeuren!", brieste de bekende Indo.
"Wij weten nog niet of wij als aparte partij verder gaan", stelden de 7 dissidenten. Maar registreerden vier dagen voor zij hun Grote Leider verlieten de domeinnaam nederlandsevrijheidsalliantie . nl
Over links gesproken: ja, dat ben ik maar voor verdieping staat er ook een aantal in mijn stukjes. Heb daar wat moeite voor genomen dus stel het op prijs als u de moeite neemt er op te klikken om de betreffende artikelen, onderzoeken en filmpjes te bekijken.
Heeft u na het lezen van dit blogstuk iets geleerd, wat gelachen of heeft het u aan het denken gezet, overweegt u dan een donatie voor de tijd en moeite die ik er in steek.
Meer lezen? Mijn boeken

