zaterdag, augustus 16, 2025

Algemeen (een #gedicht)

Verdriet is verlies 
en verlies is verdriet.
Welgemeend advies 
soms liever niet.

Het leven gaat door 
maar niet met iedereen 
vriendschap komt voor 
al is dat algemeen.

=======


In Facebook zijn niet alle plaatjes te zien (of te horen) en links in mijn artikelen niet aan te klikken. Klik daarom op de oorspronkelijke link. http://terrebel.blogspot.nl/ Veel leesplezier! O ja, fans kunnen mijn Fan pagina leuk vinden. https://www.facebook.com/TerrebelAuthortainer

Over links gesproken: ja, dat ben ik maar voor verdieping staat er ook een aantal in mijn stukjes. Heb daar wat moeite voor genomen dus stel het op prijs als u de moeite neemt er op te klikken om de betreffende artikelen, onderzoeken en filmpjes te bekijken.

Heeft u na het lezen van dit blogstuk iets geleerd, wat gelachen of heeft het u aan het denken gezet, overweegt u dan een donatie voor de tijd en moeite die ik er in steek.

Meer lezen? Mijn verhalenbundels

2 opmerkingen:

  1. En allemaal hartstikke waar natuurlijk.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. wat zouden we zijn zonder vriendschap...
    .Geniet van je ZON-dag
    .Hier is een @->- voor je.

    BeantwoordenVerwijderen

Een reactie wordt zeer op prijs gesteld. Mits die netjes blijft. Dus zonder beledigingen en scheldpartijen en zo. Bedankt!